Co warto wiedzieć o Kentucky Bourbon Old Fashioned

50
Co warto wiedzieć o Kentucky Bourbon Old Fashioned

Wszyscy możemy się zgodzić, że bourbon jest idealnym dodatkiem do codziennej przyjemności, zwłaszcza jeśli lubisz mieszać koktajl, używać wody lub lodu i pić go porządnie.

Powinieneś wiedzieć, że bourbon to whisky, ale nie wszystkie whisky to bourbon, co jest ważnym czynnikiem.

Po ustawie Kongresu z 1964 r. stwierdzającej, że Bourbon jest rodzimym duchem Ameryki, jedynym producentem mogą być Stany Zjednoczone.

Jednak kiedy o tym mówimy, pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy, jest Kentucky, ponieważ jest to jedna z najbardziej znanych opcji.

Możesz łatwo znaleźć Kentucky Bourbon w starym stylu, który zapewni Ci dodatkową przyjemność. Pochodzi z kukurydzy, dębów, wody filtrowanej wapieniem i gleby Kentucky, które są bardzo ważne dla produkcji.

Oczywiście inne rzeczy obejmują pacjentów i poświęcenie podczas całego procesu.

Trudno jest określić wczesną historię tego napoju, ponieważ pierwsi osadnicy stworzyli whisky przy użyciu jęczmienia i żyta. Mówimy o bimberze ze względów leczniczych.

Jednak, gdy producenci z Kentucky dodali kukurydzę i wysokiej klasy beczki, stworzyło to cenny i skuteczny sposób na odpowiednie starzenie i późniejszy transport.

W 19ten wieku, destylarnie były bardzo widoczne. Na przykład jedną z najstarszych nadal działających jest Buffalo Trace Distillery, która weszła na rynek dwa wieki temu.

W dzisiejszych czasach produkcja tego napoju podlega surowym przepisom. Gorzelnie muszą używać co najmniej pięćdziesięciu jeden procent kukurydzy, która zapewnia między innymi mocny smak, odczucie w ustach i słodycz.

Oczywiście konieczne jest dodanie pszenicy lub żyta i jęczmienia, które gotują, aby uzyskać zacier do fermentacji. W ten sposób drożdże po określonym czasie mogą szybko zamienić swoje cukry w alkohol.

Jednocześnie musi być destylowany do mniej niż stu sześćdziesięciu stopni, co oznacza, że ​​jeśli użyjesz większej ilości, wpłynie to na smak kukurydzy. Fakty są takie, że młody Bourbon ma podobny płyn jak wódka, znana jako biały pies.

Następnie wlewają czysty alkohol lub białego psa do beczki, która powinna mieć sto dwadzieścia pięć dowodów. Nie mówimy, że destylarnie mogą używać jakichkolwiek starych beczek. Zamiast tego, aby zrobić konkretny napój, o którym tutaj mówimy, muszą użyć nowych dębowych beczek.

Oczywiście gorzelnie wypalają beczki, co otwiera pory dębu. W ten sposób cukry mogą się lepiej karmelizować, a napój wchłonie smak karmelowo-waniliowy, o czym należy pamiętać.

Prawa fizyki mówią, że drewno kurczy się i wydala ciecz w chłodne zimowe dni, podczas gdy w gorące letnie dni drewno rozszerza się i nasiąka. Powinieneś Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o bourbonie.

Przed procesem starzenia gorzelnie muszą zwęglić nowe dębowe beczki, o których wspomnieliśmy powyżej. Następnie muszą uzbroić się w cierpliwość, aby osiągnąć najlepszy możliwy smak i podejście.

Nie da się przyspieszyć procesu dojrzewania i starzenia, co jest istotnym faktem. Podobnie jak w przypadku innych napojów alkoholowych, proces starzenia trwa co najmniej dziesięć lat lub dłużej. Im dłużej pozostanie w środku, tym bardziej będzie aromatyczne.

Po dziesięciu latach w beczce przezroczysty napój lub biały pies nabiorą bursztynowego koloru z doskonałym charakterem i smakiem, jaki chcesz uzyskać z tego napoju.

Poza tym proces starzenia nie wymaga dodawania niczego do środka, co oznacza, że ​​nie zawiera aromatów, dodatków, barwników i innych rzeczy używanych w niektórych napojach.

Dlatego smak Bourbona zależy od wydajności beczki. Według ekspertów i profesjonalistów, Bourbon to przemyślane i kompleksowe podejście do produkcji whisky, dlatego konieczne jest przestrzeganie przepisów, aby uzyskać najlepszą możliwą czystość.

Warto wiedzieć, że niektórzy piją go w czystej postaci, czyli prosto z butelki w temperaturze pokojowej, bez mieszania z innymi napojami i dodawania wody lub lodu.

Z drugiej strony Mint Julep to popularny napój w Kentucky Derby, połączenie burbona, cukru, wody, lodu i mięty. Oczywiście osoby wprawne w miksowaniu napojów alkoholowych od samego początku eksperymentują z różnymi koktajlami, które wykorzystują bourbon.

W Kentucky można znaleźć około siedemdziesięciu gorzelni, co oznacza, że ​​biznes jest znaczący od samego początku.

Wjeżdżając do tego stanu jako turysta, możesz wybrać Kentucky Bourbon Trail, który pozwoli Ci odwiedzić szesnaście różnych destylarni w małych miasteczkach, w tym Bardstown, Frankfurt i Versailles.

Nie ma znaczenia, czy wybierzesz szlak, czy wybierzesz się na osobistą wycieczkę, ponieważ możesz dowiedzieć się o produkcji, odmianach, różnych mieszankach, procesach starzenia, znaczeniu pogody dla produkcji i innych rzeczach, które mogą Cię zainteresować.

Wpisz ten link: https://www.wikihow.com/Drink-Bourbon nauczyć się z łatwością pić bourbon.

Jeśli lubisz pić ten napój, możesz cieszyć się zapachem pojedynczej beczki. Mowa o typie, który pochodzi tylko z jednej lufy, który jest droższy ze względu na rzadkość.

Będziesz jednak mógł cieszyć się doskonałym smakiem, który przetrwa próbę czasu.

Ähnliche Beiträge

Leave a Reply