Czy technologia może pomóc w rozwoju restauracji?

82
Czy technologia może pomóc w rozwoju restauracji?

Technologia pomaga rozwijać się restauracjom: od aplikacji mobilnych i automatycznych stacji zamawiania po zaawansowaną analitykę danych, która może zapewnić wgląd w potrzeby i nawyki klientów, najnowsze gadżety, narzędzia i technologie restauracyjne mają wiele do zaoferowania.

Restauracje, które pomijają najnowsze technologie lub które zdecydują się zadowolić przestarzałymi zasobami, mogą stracić więcej, niż mogą się spodziewać.

Aplikacje mobilne

Podczas gdy smartfony i aplikacje mobilne z pewnością nie są niczym nowym, rosnąca liczba klientów i bywalców restauracji, którzy decydują się prowadzić swoją działalność za pośrednictwem urządzenia mobilnego, nie jest już czymś, na ignorowanie których firmy mogą sobie pozwolić.

Dedykowana aplikacja mobilna może ułatwić klientom rezerwację stolika, odbiór zamówienia czy opłacenie rachunku.

Niewielkie koszty potrzebne do opracowania i utrzymania w pełni funkcjonalnej aplikacji mobilnej często mogą zapewnić znaczny zwrot z inwestycji, zwłaszcza w przypadku restauracji, które mogą mieć trudności ze znalezieniem wygodniejszego sposobu obsługi interakcji z klientami.

Analityka danych

Jeśli chodzi o zapewnienie sukcesu restauracji, możliwość lepszego zaspokojenia potrzeb każdego klienta może być równie ważna, jak jakość serwowanego jedzenia. Dążenie do zapewnienia jak najlepszych wrażeń może być ciężką bitwą dla tych restauracji, które nie są w stanie nadążyć za zmieniającymi się trendami w branży i ewoluującymi nawykami klientów.

Przeczytaj także: Czym są oferty Zomato Gold? – Informacje i oferty

Analiza danych to wszechstronne narzędzie, które można wykorzystać do identyfikacji podstawowych wzorców w zestawie danych. Ocena wcześniejszych zakupów, identyfikacja najpopularniejszych dań i zamówień żywności, a nawet analiza płac i innych wydatków biznesowych może ułatwić odkrycie potencjalnych możliwości zwiększenia wydajności operacyjnej, które w innym przypadku mogłyby zostać przeoczone.

Automatyzacja

Ulepszona automatyzacja to trend w branży, którego właściciele restauracji mogą spodziewać się znacznie więcej w nadchodzących dniach.

Zamawianie stacji wykorzystujących pełen zakres funkcji i najnowsze oprogramowanie kiosku restauracyjnego firmy GRUBBRR może pomóc w obniżeniu kosztów pracy, a także w zwiększeniu satysfakcji klienta. Możliwość skuteczniejszego radzenia sobie w porze lunchu lub kolacji lub środki na zmniejszenie kosztów wynagrodzeń mogą mieć kluczowe znaczenie.

Zainstalowanie jednego lub więcej automatycznych kiosków i stanowisk do składania zamówień może pomóc skrócić czas oczekiwania i zapewnić klientom przyjemniejsze wrażenia.

Systemy zarządzania zapasami

Konieczność usunięcia popularnej pozycji z menu z powodu nieoczekiwanego niedoboru może spowodować niekończące się problemy. Aktualizacja przestarzałego ekwipunku narzędzie do zarządzania wiedzą jest często najskuteczniejszym sposobem radzenia sobie z takimi problemami.

Cyfrowe systemy, które automatycznie śledzą i zamawiają zapasy i materiały eksploatacyjne, pomagają utrzymać płynność działania i mogą uwolnić czas i wysiłek, które można lepiej spożytkować na inne sprawy. Konieczność ręcznego śledzenia i rejestrowania poziomu zapasów na koniec zmiany rzadko jest najskuteczniejszym rozwiązaniem.

Najnowsze narzędzia i najnowsza technologia mogą umożliwić restauracjom rozwiązywanie szerokiego zakresu problemów. Od opracowania aplikacji mobilnej po inwestycje w oprogramowanie i rozwiązania z zakresu automatyzacji, technologia może pomóc w rozwoju restauracji na wiele sposobów.

Ähnliche Beiträge

Leave a Reply