Przyczyny rozstępów – Go News Tech

55
Przyczyny rozstępów – Go News Tech

Rozstępy są dość szpecące, a właściwie w czymś, co nazywa się zespołem Cushinga, są tylko skutkami ubocznymi przewlekłej konieczności przyjmowania sterydów przez długi czas z powodu choroby i są niefortunnym skutkiem ubocznym tych leków, ale oprócz ogólnoustrojowych sterydów, które przyjmujesz, jak np. Na liście można również uwzględnić miejscowe sterydy prednizonu powoduje rozstępy.

Czynniki ryzyka

jest to efekt uboczny przedłużających się subtropikalnych sterydów, szczególnie gdy osoba używa ich na, jak powiedzmy, normalnej skórze, wtedy steryd tak naprawdę nie ma nic do roboty, ale sieje spustoszenie, a ryzyko jest skorelowane nie tylko z siłą miejscowego sterydu, który dana osoba używa, więc wiesz, że sterydy sprzedawane bez recepty, takie jak 1% hydrokortyzon, są znacznie słabsze i mają mniejsze ryzyko, ale nadal mogą wystąpić, podczas gdy przynęta na pazury to wszystko inny krem ​​sterydowy, który jest znacznie silniejszy i znacznie wyższe ryzyko.

Tak więc, to siła działania steroidu w samym kremie, a następnie miejsce na ciele, w którym krem ​​jest stosowany, jest kolejnym czynnikiem ryzyka rozwoju rozstępów, więc jeśli dana osoba szczególnie umieszcza je w obszarach ciała, które są pod okluzją, jak pod pachami lub w okolicy pachwiny, są to miejsca wysokiego ryzyka, ponieważ wiesz, że są stale pod okluzją i mogą trochę lepiej wbić ją w skórę i po prostu przygotować grunt pod rozstępy a następnie również pojazd, który steryd.

Steryd do stosowania miejscowego może również zwiększyć prawdopodobieństwo, więc jeśli jest to maść oznaczająca konsystencję wazeliny, to bardziej prawdopodobne jest, że osoba będzie narażona na ryzyko wystąpienia rozstępów z przewlekłym, niepotrzebnym stosowaniem kremu maści, przepraszam, w przeciwieństwie do krem, ale może wystąpić z każdym z nich.

Dlatego zawsze mówię wam, koledzy, których znacie, skonsultuj się ze swoim dermatologiem, ponieważ istnieją skutki uboczne związane z kremami sterydowymi na receptę i bez recepty, a znasz wielu ludzi kupujących kremy sterydowe w aptekach internetowych i stosujących je i samego siebie-leczenie rozstępów. Jest to realne ryzyko, że możesz rozwinąć szpecące rozstępy.

Ograniczenia rozstępów

Wiesz, że zapobieganie rozstępom są bardzo trudne jak będę się rozwijał każdy chce wiedzieć oczywiście jak zapobiegać rozstępom bo rozstępy czy wiesz że składnik genetyczny niestety bardzo trudno im zapobiegać i wiesz oczywiście szybkie zmiany wagi są predysponujące czynnik, o którym wiesz, czy możesz spróbować i uniknąć, takich jak gwałtowne odchudzanie lub szybki przyrost masy ciała, które mogą być trudne i wiesz, że podkreślę fakt, że jeśli używasz kremu sterydowego, upewnij się, że skontaktujesz się z lekarzem, aby się upewnić nie rozwijasz skutków ubocznych i używasz ich odpowiednio i wiesz, że jeśli to choroba, używasz ich do zatrzymania, wiesz, że są one odpowiednio odstawiane od piersi, abyś wiedział, że nie odstawiasz narażasz się na niepotrzebne ryzyko wystąpienia tego efektu ubocznego, więc jest to ważny środek, który ludzie przeklinają w górę iw dół na wszelkiego rodzaju kremy nawilżające, takie jak masło Shea, oleje z masła kakaowego.

Uwagi końcowe

Większość ludzi przysięga na to i mówi, że to działa, pewne rzeczy działają, ale wszystkie badania, które mamy, naprawdę nie są w stanie wymyślić niczego, co faktycznie pomoże w zapobieganie rozstępom więc przeprowadzono kilka badań dotyczących masła kakaowego i wydaje się, że nie ma to żadnej różnicy, ale ludzie przeklinają, że masło kakaowe ma zapobiegać rozstępom. Uważaj na takich ludzi.

Leave a Reply