Sześć przepisów na sałatki od blogerów kulinarnych

65
Sześć przepisów na sałatki od blogerów kulinarnych

Wielka Brytania cieszy się jednym z najcieplejszych lat od lat i nie widać żadnych oznak ochłodzenia. Cieszymy się warzywami przez cały rok i znowu dowiadujemy się o produktach sezonowych. Do wyboru jest tak wiele pysznych warzyw, często uprawianych lokalnie, ale czasami potrzebujemy inspiracji, aby zamienić je w pełny posiłek.

Zebraliśmy niektóre z naszych ulubionych przepisów na sałatki od najlepszych blogerów kulinarnych.

1. Sałatka z kurczakiem tęczowym z dressingiem musztardowo-migdałowym

Ta sałatka z Pinch of Yum jest wizualnym triumfem, a także pysznie smakuje. Łatwo się układa i jest pełen koloru i tekstury. Kurczakowi towarzyszą czerwone jagody, jagody, feta, migdały i pikantny dressing musztardowy.

2. Sałatka z ciecierzycy, awokado i fety

Two Peas & Their Pod stworzyło tę „sałatkę” dla miłośników sałatek – bez zielonych liści i bez jarmużu. Właściwie jedyną zieloną jest kolendra i awokado, które wciąż jest ogromne.


3. Tajska Sałatka Z Kurczakiem

Tajski też jest ogromny. Jeszcze. Chrupiąca sałatka Jo Cooks pokryta jest autentycznym sosem orzechowym, który zaspokoi większy apetyt.

4. Załadowana sałatka mocy

What’s Gaby Cooking upcha wszystkie swoje ulubione w jednej sałatce i naprawdę działa, z bazyliowym winegretem.

5. Sałatka rzymska z grilla, czerwona cebula, awokado i bekon

Heather Christo unowocześniła klasyczne połączenie bekonu i awokado, dodając sałatę rzymską i czerwoną cebulę i jest to idealne rozwiązanie na letnią rozrywkę.

6. Sałatka z jarmużu cezara

Gimme Some Oven zrobiła własną prostą sałatkę Cezar, zamieniając sok z cytryny na limonkę, aby dodać doskonałego cytrusowego kopa.

Jeśli czujesz się teraz zainspirowany do zrobienia jednej z tych sałatek lub stworzenia własnej, skorzystaj z porady Świerk zjada o tym, jak zrobić idealną zieloną sałatę.

Zalecane jest dodanie do menu smacznych sałatek latem, aby dotrzeć do jak największej liczby klientów. Utrzymuj je jak najświeższe w swoim lokalu dzięki blacie sałatkowej, dostępnej u specjalistycznego dostawcy, takiego jak Fridge Freezer Direct https://www.fridgefreezerdirect.co.uk/commercial-refrigeration-brands/il/interlevin/interlevin-esa900-refrigerated-saladette-counter.

Ale nie myśl, że skoro dodałeś sałatkę lub dwie do swojego letniego menu, to wystarczy – Twoje menu powinno żyć, regularnie sprawdzane i aktualizowane.

Ähnliche Beiträge

Leave a Reply